Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

 Český pohár na silnici 2020 už je minulostí. Kompletní sérii mají za sebou jak mládežnické kategorie v Techniserv Cupu, tak muži v nejvyšší soutěži Škoda Cup. A cyklisté a cyklistky Tufo Pardus Prostějov získali celkem čtyři medaile v konečném pořadí!

Post by: Michal Sobecký

Skvělou podívanou slibovalo Mistrovství České republiky v krasojízdě. Tato v současnosti nepříliš častá sportovní disciplína má své velké zázemí i v Němčicích nad Hanou. A právě zde se 30. října měl uskutečnit domácí šampionát. Jenže přišla koronavirová nákaza a s ní spojená vládní opatření, načež spolu s dalšími sportovními akcemi byl prozatím odpískán také tento šampionát plný elegance a akrobatických kreací. Je ale možné, že by se akce přece jen uskutečnila?

Post by: Redakce

Ve dnech 8. až 13. října se na velodromu v italské Fiorenzuole konalo mistrovství Evropy juniorů a kategorie do 23 let. V reprezentačním výběru České republiky se představili také dva zástupci TUFO PARDUS Prostějov a dařilo se jim velmi dobře. Juniorka Gabriela Bártová si veze stříbrnou medaili za vylučovací závod a Daniel Babor mezi stejně starými vrstevníky skončil se svým reprezentačním kolegou Petrem Kelemenem na skvělé, i když pro sportovce nepopulární čtvrté příčce v madisonu.

Post by: Michal Sobecký

Cyklistický klub TUFO-Pardus Prostějov sbírá cenné kovy, kam se jen podívá. A nejnověji to bylo směrem na jih Evropy. V Itálii se totiž dokázala prosadit Gabriela Bártová. „Gábina v sobotu získala stříbrnou medaili ve vylučovacím závodě mistrovství Evropy v italské Fiorenzuole,“ informoval Večerník nadšený vedoucí trenér Michal Mráček.

Post by: Redakce

Večerník se obšírněji vrací hned ke třem mistrovstvím republiky na silnici, při nichž sbírali cenné kovy cyklisté i cyklistky Tufo Pardus Prostějov.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...