Dobré odpoledne, dnes je pondělí 22.7.2024
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velkým talentem celého českého bikrosu je prostějovská cyklistka Štěpánka Fremlová. Závodnice SKC TUFO PARDUS Prostějov se bikrosu věnuje od čtyř let. V loňském roce se stala mistryní světa v kategorii G9 v belgickém Zolderu na známém závodním okruhu, který neslouží jen pro automobilové soutěže, ale také pro další sportovní odvětví, mimo jiné i BMX. Právem se letos při vyhlášení výsledků ankety Sportovec města Prostějova stala vítězkou kategorie Talent roku.
„Mým velkým snem je start na olympiádě,“ vyznala se talentovaná cyklistka, které s přípravou pomáhá i Jana Horáková, mistryně světa BMX 2003 kategorie Cruiser 19, mistryně světa ve 4cross 2004 a účastnice olympijských her v Pekingu 2008.


Ke splnění tohoto snu pomohl také sportovní manažer Miroslav Černošek, který Štěpánce Fremlové daroval dvacet tisíc korun na její sportovní činnost. „Závodí ve sportu, který je finančně dost náročný. Má velký talent, proto si podporu zaslouží. Věřím, že o Štěpánce ještě hodně uslyšíme a že nám svými výsledky udělá velkou radost,“ nechal se slyšet manažer Černošek.

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...