Dobré ráno, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Michal Sobecký

Na neúspěchy v předešlé sezóně chtěli nepochybně v té aktuální zapomenout házenkáři Prostějova. Jenže obě úvodní utkání vyzněla bodově naprázdno. Po vysoké porážce s Holešovem přišla bodová ztráta rovněž proti Újezdu. Prostějované si přitom na prohru zadělali už v prvních minutách, které se jim hrubě nevyvedly.

Post by: Marek Sonnevend

Zahajovací duel před týdnem jim zrušila koronavirová hrozba u soupeře, střetnutí druhého kola 2. ligy skupiny Jižní Morava 2020/2021 už házenkáři TJ Sokol II Prostějov v nedělním dopoledni normálně odehráli. Silný Holešov je na své palubovce porazil 32:23 (16:8), což se ve značně nekompletní sestavě hostí dalo považovat za přijatelný výsledek.

Post by: Marek Sonnevend

Hráčskými změnami okysličení házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK úspěšně odstartovali do 2. ligy mužů Jižní Morava 2020/21. Netradičně v sobotním dopoledni porazili SHC Maloměřice Brno B 31:24 (11:10), když dlouho vyrovnané utkání rozhodli až v jeho poslední čtvrtině.

Post by: Marek Sonnevend

Do nového ročníku 2. ligy mužů JM měli házenkáři TJ Sokol II Prostějov vstoupit sobotním duelem doma proti Velkému Meziříčí. Jenže nevstoupili, neboť střetnutí bylo ze zdravotních důvodů v kolektivu protivníka odloženo.

Post by: Marek Sonnevend

Házenkáři TJ Sokol II Prostějov si ve 2. kole Českého poháru mužů 2020/21 vyzkoušeli, jaké to je pro malou myšku bojovat s hladovým tygrem. Proti prvoligovému Klubu házené Vsetín vůbec nestíhali a prohráli propastným rozdílem mnoha tříd 12:37 (6:17).

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...