Příjemnou noc, dnes je pátek 27.5.2022
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dlouhatánská soutěžní pauza způsobená koronavirem přinesla u druholigových házenkářů TJ Sokol Kostelec na Hané HK změnu na trenérském místě. Post hlavního lodivoda totiž z vlastní vůle opustil Milan Varhalík a tým dočasně vede dosavadní asistent David Ševčík.

„Už jsem házenou nestíhal společně se zaměstnáním a rodinou, na niž mi nezbýval dostatek času. Proto jsem klukům oznámil, že coby trenér končím, a popřál jim hodně štěstí do další sportovní práce,“ pověděl Večerníku Milan Varhalík.
Jeho uvolněné pozice se zatím chopil jiný bývalý špičkový hráč a kostelecký patriot David Ševčík. „Za dané situace jsem mančaft převzal, abychom zahájili přípravu na novou sezónu. Pomáhá mi Martin Grulich a ještě se chci sejít i s Milanem Varhalíkem, jestli by v nějaké pro něho časově přijatelné formě nechtěl pokračovat. Třeba jako asistent,“ řekl nám Ševčík.

 

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...