Příjemnou noc, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Nepříjemnou komplikaci při případném obnovení Kooperativa NBL budou muset řešit v BK Olomoucko. Ze sestavy jim totiž vypadl Leon Šantelj, který už v hanáckém klubu nebude v následujících měsících působit. Proč?

Post by: Redakce

Doba domácího léčení basketbalistům BK Olomoucko postupně končí. Hráči se vrací z karantény a vedení klubu připravuje plán, jak by se dalo alespoň v omezených podmínkách připravovat na případný restart nejvyšší domácí soutěže.

Post by: Redakce

Vláda České republiky schválila vypsání programu COVID – Sport 2, který je určen na podporu sportovních soutěží a mezi oprávněné žadatele patří profesionální a poloprofesionální sportovní kluby. Administrovat tento dotační program bude Národní sportovní agentura ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Post by: Redakce

Kvalifikace o EuroBasket mužů 2022 nakonec v listopadu pokračovat bude. FIBA se nicméně rozhodla pro systém „bublin“, kdy se všechna naplánovaná utkání z jedné skupiny v rámci listopadového okna uskuteční na jednom místě.

Post by: Redakce

Upravené tréninkové plány pro omezený počet hráčů můžou trenéři BK Olomoucko hodit do koše! Kabina týmu sídlícího v Prostějově je dalším místem, které navštívilo virové onemocnění. Během aktuálního přerušení ligové soutěže mají prostor na vyléčení a zotavení.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...