Dobré ráno, dnes je čtvrtek 30.5.2024
svátek slaví Ferdinand,
zítra Kamila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Největším tréninkovým kempem mládežnic volejbalového oddílu VK Prostějov v přípravě na novou sezónu 2020/21 bylo herní soustředění v Uherském Brodu, které proběhlo od 22. do 28. srpna za účasti téměř stovky hráček všech věkových kategorií.

„V Brodě bylo okolo osmdesáti děvčat od juniorek přes kadetky a starší i mladší žákyně až po přípravku. Pro nás to letos byla největší a nejdůležitější přípravná akce mimo Prostějov,“ sdělil šéftrenér mládeže ve vékáčku Aleš Novák.
Na rozdíl od předchozího pobytu v Karlově pod Pradědem už se tentokrát nekladl důraz na kondici, ale na volejbalovou stránku. „Procvičování veškerých herních činností, sehrávání jednotlivých družstev. K tomu v menší míře i doplňkové sporty, samozřejmě regenerace a odpočinek, průběžné utužování kolektivů,“ vyložil Novák.

BUDE TURNAJ V NSC PROSTĚJOV
Během tohoto týdne pokračuje tréninkový proces mladých prostějovských volejbalistek už opět v domácím prostředí, kde se teď předvedou i fanouškům při velkém přípravném turnaji.
„Náš klub jej pořádá o víkendu 5. a 6. září v hale Národního sportovního centra. Zúčastní se juniorky i kadetky VK, reprezentační výběr lvíčat ČR a další družstva,“ stručně prozradil Aleš Novák s tím, že v sobotu se hraje od 10.00 do 19.00 hodin, v neděli pak od 9.00 do 15.00 hodin.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...