Příjemnou noc, dnes je neděle 19.5.2024
svátek slaví Ivo,
zítra Zbyšek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Aktuální novinky týkající se změn v hráčských kádrech účastníků volejbalové UNIQA extraligy žen ČR přiletěly tentokrát ze severu Moravy. Klub TJ Ostrava získal zajímavou posilu z beache, neboť svou kariéru na písku se rozhodla vzhledem k okolnostem dočasně přerušit slovenská reprezentantka Andrea Štrbová.

A v nadcházející sezóně 2020/2021 pomůže právě ostravskému družstvu na smeči. Kvalitní plejerku přivedl rovněž TJ Sokol Frýdek-Místek, kam zamířila z Olympu Praha smečařka či univerzálka Romana Staňková. Trenérsky přitom tamní kolektiv převzal Leoš Chalupa, který na postu hlavního kouče vystřídal Jaroslava Vlka. Asistentkou zůstává Alexandra Dedková. O dalších akvizicích na soupisku frýdecko-místecké vedení jedná, neboť potřebuje zacelit mezeru po odchodu pětice hráček (Michaela Jurčíková a Tereza Pluhařová do Prostějova, Karolína Šprochová do Šternberka, Natálie Radivojevičová i Kateřina Vašinová ukončení aktivní kariéry).

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...