Dobrý večer, dnes je pondělí 27.5.2024
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bývaly doby, kdy se v areálu na plážový volejbal Beach Sport Prostějov vedle aquaparku konalo každoročně přes léto několik národních turnajů a hlavně během velkých prázdnin každý víkend jedna „amatérská“ akce pro hobbíky.

V posledních letech je tahle nabídka událostí mnohem skromnější, ale nyní jedno takové klání opět přichází. Právě oddíl Beach Sport PV totiž organizuje turnaj mixů, tedy smíšených dvojic, a to v sobotu 18. července od 9.00 hodin.
Zúčastnit se může jakýkoliv pár, který se přihlásí na Facebooku BS Prostějov, ovšem maximální kapacita je dvacet dvojic. Startovné činí 200 korun za duo, hrací systém bude určen až na místě podle počtu týmů. Sraz všech přihlášených je v 8.30 hodin, následuje rozlosování a v 9.00 odstartují první zápasy. Hrát se bude pravděpodobně celý den až do pozdního odpoledne či večera.
Všichni milovníci beachvolejbalu jsou srdečně zváni!

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...