Dobrý podvečer, dnes je neděle 16.6.2024
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zatímco hráčský kádr prostějovských volejbalistek pro příští sezónu je už kompletně znám, tak složení realizačního týmu VK 2020/21 zůstává dosud zahaleno rouškou tajemství. Momentálně existují pouze dvě jistoty. Za prvé: hlavním koučem zůstává úspěšný Lubomír Petráš. A za druhé: asistent trenéra Lukáš Sťahuliak, který přišel teprve loni, míří hned po roce k mládeži UP Olomouc. U dalších členů stávajícího „realizáku“ vékáčka se teprve uvidí.

Například týmový lékař Pavel Navrátil působící v klubu od jeho vzniku nepřetržitě až doteď má v posledním roce čím dál intenzivnější džob jako jeden z doktorů prvoligových fotbalistů Sigmy Olomouc a reprezentačního výběru fotbalistek ČR U19. Kromě toho jsou jeho umělecké fotografie součástí výstavy snímků, jejíž trvání bylo po koronavirovém uvolnění prodlouženo ve Státním okresním archivu Prostějov až do konce srpna.
Tématu realizačního týmu žen VK Prostějov se budeme podrobně věnovat v příštím vydání, tj. 22. června Večerníku.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...