Příjemnou noc, dnes je neděle 19.5.2024
svátek slaví Ivo,
zítra Zbyšek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
cada anketa_vitezSobotní večer byl v Městském divadle Brno věnován slavnostnímu vyhlášení ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12. Jednu z kategorií ovládl kouč VK AGEL Prostějov Miroslav Čada, který se stal za uplynulou sezónu nejlepším trenérem ženského týmu.

V hlasování odborníků nechal zkušený lodivod za sebou zbylé dva kandidáty Ondřeje Marka z KP Brno a Stanislava Mitáče z Olympu Praha. Vítěz si však nemohl svou cenu osobně převzít, neboť zrovna pobývá se slovenskou reprezentací ve Francii, kde tým SR absolvuje tři přípravné zápasy. První duel v pátek prohrál hladce 0:4, když v základní sestavě figurovaly dvě členky VK Solange Soaresová a Veronika Hrončeková, střídala Monika Smáková.

Prostějovský stratég měl z ocenění navzdory své nepřítomnosti v rodném Brně radost. „Každá taková cena samozřejmě potěší. Je to určité vyznamenání za práci, kterou člověk odvádí, v mém případě jak u družstva Prostějova, tak u nároďáku Slovenska. Musím ale poděkovat svým svěřenkám, bez jejichž dobrých výkonů i našich společných úspěchů bych na prvenství v anketě nedosáhl,“ uvedl Čada.

Výsledky ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12

Nejlepší hráč: 1. Jan Štokr (Trentino), 2. až 3. David Konečný (Tours) a Lukáš Ticháček (Rzeszow).

Nejlepší hráčka: 1. Aneta Havlíčková (Busto Arsizio), 2. až 3. Helena Havelková (Busto Arsizio) a Ivana Plchotová (Dabrowa Gornicza).

Nejlepší trenér mužů: 1. Jan Svoboda (České Budějovice + reprezentace Česka), 2. až 3. Petr Brom (Příbram) a Zdeněk Šmejkal (Ostrava).

Nejlepší trenér žen: 1. Miroslav Čada (Prostějov + reprezentace Slovenska), 2. až 3. Ondřej Marek (KP Brno) a Stanislav Mitáč (Olymp Praha).

Nejlepší beachvolejbalista: 1. Přemysl Kubala, 2. až 3. Petr Beneš a Martin Tichý.

Nejlepší beachvolejbalistka: 1. Lenka Háječková, 2. až 3. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

Nejlepší trenér mládežníků: 1. Tomáš John (ČZU Praha), 2. až 3. Petr Juda (Velké Meziříčí) a Jaroslav Šamšula (Volejbal Brno).

Nejlepší trenér mládežnic: 1. Miroslav Horáček (Olymp Praha), 2. až 3. Miroslav Diepold (VŠ Plzeň) a Josef Lundák (České Budějovice).

Osobnost sezóny: Jan Hronek (místopředseda Evropské volejbalové federace).
  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...