Dobrý podvečer, dnes je úterý 7.12.2021
svátek slaví Ambrož a Benjamín,
zítra Květoslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Podruhé v řadě postoupil do osmifinále turnaje kategorie challenger Zdeněk Kolář. Na kurtech pražských Spojů dokázal člen TK Agrofert Prostějov dokonce porazit šestého nasazeného Korejce Hjon Čonga a vypadl až po porážce se zkušeným nizozemským reprezentantem Robinem Haasem.

„Mohlo to být výsledkově vyrovnanější," posteskl si po porážce Kolář, jehož utkání hodně poznamenalo větrné počasí. „Ve druhém setu byl soupeř lepší, dokázal se lépe adaptovat na povětrnostní podmínky. V důsledku počasí to byl jiný sport. S tenisem to mělo jen stejné počítání,“ dodal prostějovský tenista.
Druhé osmifinále v řadě přesto Koláře potěšilo. Ukazuje se, že náročná letní příprava začíná přinášet výsledky. „Cítím se výborně, mám natrénováno. Je to důležité, protože současný tenis je hodně vyrovnaný a potvrzuje, že žebříčkové umístnění nic neznamená. Každý jde opravdu zápas od zápasu. Hrají se vyrovnané duely a vyhraje ten, který má lepší momentální formu,“ míní český daviscupový reprezentant.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...