Dobré ráno, dnes je pondělí 17.6.2024
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak už je konečně znám definitivní verdikt ohledně osudu okresních soutěží v malé kopané ČUS Prostějovska 2019/20. Existovala varianta, že by se aktuální ročník – respektive jeho druhá polovina v podobě odvetné části 1. i 2. ligy mužů – dohrála nyní během června a začátku července. Tahle možnost však padla.

„Většina klubů nesouhlasila s dokončením soutěží v nejbližším období. Proto Komise malé kopané OS ČUS Pv rozhodla přeložit odehrání jarní části této sezóny na podzim 2020. Termíny i obsazení jednotlivých hřišť vypíšeme koncem srpna,“ uvedli ve společném prohlášení předseda a místopředseda komise Pavel Kočíb a Bohuslav Krátký.
Průběžné tabulky i los obou soutěží tak zůstávají v platnosti s tím, že po dlouhé koronavirové pauze přijdou zbývající zápasy na řadu až v průběhu září a října. A co pak dál? „Nový ročník okresních lig v malé kopané ČUS Prostějovska 2021 bude sehrán systémem jaro – podzim,“ upřesnili Kočíb a Krátký.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...