Dobré ráno, dnes je pondělí 17.6.2024
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední červencový víkend přinesl tradiční turnaj v Dobromilicích. Kromě domácího týmu se tam objevily Otaslavice, Biskupice a Heroltice pod názvem Total chaos. Turnaj se hraje systémem dvou semifinálových duelů, po nich následuje boj o třetí místo a finále. Hraje se na klasickém hřišti, pouze čas je zkrácen na 2x 30 minut. Letošní ročník si zcela podmanil domácí výběr.

V prvním semifinálovém duelu si Dobromilice poradily s Biskupicemi 5:3 a čekaly na svého soupeře. Druhý zápas mezi Otaslavicemi a Total chaosem skončil ve velmi prudkém dešti 0:1. Po krátké pauze následoval souboj o třetí místo mezi Otaslavicemi a Biskupicemi. Diváci se branky nedočkali a po bezbrankové remíze následovaly penalty. Zde byly úspěšnější „Metle“ a mohly se tak radovat ze třetího místa.
Finále mezi domácím výběrem a Total chaosem bylo jasnou záležitostí, Dobromilice vyhrály 7:1 a zaslouženě slavily turnajové vítězství. Pro „Metle“ to byla poslední zkouška před sezónou. Pro ostatní týmy šlo o zahájení přípravy. „I přes nepřízeň počasí, která nastala během odpoledne, jsme viděli kvalitní zápasy, a všichni diváci, kteří přišli, toho určitě nelitovali. Příští rok samozřejmě budeme pokračovat,“ uvedl spokojený organizátor Drahoslav Žondra.

VÝSLEDKY
SEMIFINÁLE
Dobromilice – Biskupice 5:3
Otaslavice – Total chaos 0:1

O 3. MÍSTO
Otaslavice – Biskupice 0:0 (4:2PK)

FINÁLE
Dobromilice – Total chaos 7:1

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...