Dobré odpoledne, dnes je pondělí 22.7.2024
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dlouhá, vynucená pauza poznamenala všechny sportovní disciplíny, šipky nevyjímaje. Ty se navíc vrací jako sport mezi posledními. Až 25. června došlo k dalšímu kolu turnaje ČDS CUP. A to po dlouhém čekání – se zpožděním se dohrávalo 5. kolo, které už mělo být dávno minulostí.

„Jedná se o turnajový okruh, který zahrnuje dvanáct závodů na jaře a dvanáct na podzim. Měli jsme hrát v březnu a v dubnu, kvůli koronaviru se ale jarní část protáhne až do půlky srpna,“ uvedla za organizátory Monika Mičková.
Předminulý čtvrtek, kdy se turnaj v prostějovské La Putice odehrál, se sešlo u terčů 18 závodníků – tři muži a patnáct žen. „Na turnaji padlo celkem pětkrát ‚180tkové‘ Bingo. Po dvou si hodili Kuba Šarközi a Pavel Richter a jednou Petr Toufar. Nejvyšší zavření 106 bodů patří Míšovi Staňkovi,“ uvedli organizátoři. Osmnáct účastníků ocenili. „Myslím, že je to po té pauze slušný počin. Uvidíme, jak to bude dál,“ dodala Mičková.
Turnaj skončil vítězstvím Jakuba Šarköziho z Vyškova, na druhém místě se umístil Jiří Moučka z klubu Hamerské kladivo, bronz získal Michal Staněk z plumlovského Sokola.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...