Dobrý podvečer, dnes je sobota 13.4.2024
svátek slaví Aleš,
zítra Vincenc
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šestnáct let dlouhá tradice nohejbalového turnaje neregistrovaných trojic v areálu TJ Sokol Čechovice zdárně pokračuje, ačkoliv se letos poprvé v historii stalo, že akce nebyla kvůli nepřízni počasí dokončena. Přesto i 16. ročník znovu nadchnul svou špičkovou „amatérskou“ úrovní.

„Pravidelně vždy okolo půlky srpna k nám jezdí tradiční účastníci, k nim se pokaždé přidá někdo nový a nikdy tak nemáme problém zaplnit maximální kapacitu dvaceti trojek. Mnoho z hráčů navíc nohejbal dříve provozovalo závodně, což se příznivě promítá do kvality řady utkání, zejména pak v závěrečných kolech play-off,“ hodnotil hlavní organizátor Leoš Pluháček.
I tentokrát spělo oblíbené klání k dramatickému rozuzlení, leč vrchol v podobě semifinále, duelu o bronz a finálového zápasu odplavila voda. Konkrétně taková bouře, při níž vydatný liják beznadějně zatopil všechny čtyři venkovní kurty. „Byla to velká škoda, ale počasí holt neporučíme. Věřím, že i tak si všichni aktéři náš turnaj užili,“ zadoufal Pluháček.
Za hladký průběh akce až do osudné průtrže mračen vděčil sehranému týmu čechovických pořadatelů. „Tradičně patří velké poděkování každému, kdo se na organizaci jakkoliv podílel. A moc děkujeme za podporu i pomoc také všem partnerům a sponzorům, kterými byli E.M.T., LEO Nábytek, ZATOMIK, VE.P. Market, Pohostinství u Jedličky, KOPRO, PŘIDAL s.r.o., OCELOTHAPPY, K+K Autodoprava, CEHA Trading, ZD Moravan, K+K Metal, ZATOMI, VTP Centrum, MANN+HUMMEL, OBB Stavebniny, Zednictví Pernica, Olomoucký kraj, Radim Holyst, Pavel Pospíšil, Řehulkovi a další drobní sponzoři,“ zdůraznil Pluháček.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...