Dobrý podvečer, dnes je sobota 13.4.2024
svátek slaví Aleš,
zítra Vincenc
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nohejbal v Prostějově letos slaví významné jubileum – kulatých padesát let své existence. Oddíl TJ Sokol I PV se k připomenutí tohoto výročí rozhodl uspořádat turnaj trojic pro registrované i neregistrované hráče, a to v sobotu 22. srpna od 9.00 hodin na obou kurtech venkovního areálu u sokolovny na Skálově náměstí.

Hrát se bude dle pravidel na dva dopady, startovné činí 400 korun za celou trojku a zaplatí se až přímo na místě v den klání (prezence 8.30 až 9.00 hodin). Přihlášky posílejte do 15. srpna e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně telefonicky na číslo 736 536 930. Maximální kapacita je šestnáct zúčastněných trojic.
Všichni aktéři dostanou zdarma trička speciálně vyrobená k padesátiletému jubileu, nejlepší týmy konečného pořadí pak obdrží poháry i věcné ceny. „Srdečně zveme všechny nohejbalové nadšence, abychom společně oslavili 50 let prostějovského nohejbalu aktivním hraním sportu, který máme tak rádi,“ těší se oddílový předseda Jaromír Faltýnek a jednatel Sokola I Richard Beneš.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...