Dobré odpoledne, dnes je sobota 13.4.2024
svátek slaví Aleš,
zítra Vincenc
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Druhý ročník nohejbalového Přeboru firem Prostějovska 2020 proběhne ve středu 10. června od 16.00 hodin v areálu u prostějovské sokolovny na Skálově náměstí. Navzdory enormní snaze hlavního organizátora Richarda Beneše se však zúčastní pravděpodobně jen čtyři trojice.

„Musím přiznat, že jsem trochu zklamaný malým zájmem o tuto akci. Nevím, do jaké míry lidi ovlivnilo uplynulé období poznamenané koronavirem, ale teď už je zdravotní situace mnohem lepší. A vzhledem k množství výkonnostních či amatérských nohejbalistů v regionu jsem věřil ve výrazně početnější startovní pole. Bohužel se nedá nic dělat, přebor každopádně uspořádáme na odpovídající úrovni i pro užší startovní pole přihlášených trojek,“ ujistil Beneš.
Hrát se bude nejprve v jedné skupině každý s každým, následně přijde na řadu rozhodující play-off. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...