Dobré odpoledne, dnes je sobota 13.4.2024
svátek slaví Aleš,
zítra Vincenc
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Oddíl TJ Sokol I Prostějov uspořádá v rámci výročí padesáti let závodního nohejbalu v Prostějově Přebor firem v nohejbale trojic 2020. Příznivý vývoj epidemie koronaviru to umožní, proto proběhne ve dnech 10. a 11. června od 16.00 do 21.00 hodin na kurtu u sokolovny na Skálově náměstí.

Za každou firmu se může přihlásit jedno družstvo, případně i dva týmy, které před zahájením soutěže předloží soupisku s potvrzením své firmy, že hráči jsou zaměstnanci dané společnosti. Kolektivy na prvních místech obdrží věcné ceny, občerstvení v průběhu turnaje bude zajištěno přímo na místě.
Přihlášky do nohejbalového Přeboru firem je potřeba zaslat nejpozději do 2. června (zítra už je tedy uzávěrka!) na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hlásit se je možné také telefonicky na čísle 736 536 930. Vzhledem k rychle se blížícímu termínu akce máte poslední možnost se přihlašovat, obratem pak každý účastník obdrží propozice turnaje.
„Po loňské premiéře organizujeme tuto soutěž pro firmy z celého Prostějovska již podruhé a pevně věříme, že v našem regionu je dost vyznavačů tohoto ryze českého sportu se zájmem o účast v daném přeboru. Proto se znovu těšíme na nohejbalové zápolení firem a doufáme, že nás jako pořadatele nezradí počasí. Podstatné teď samozřejmě je i to, že se situace s nákazou covid-19 vyvíjí poslední dobou příznivě a tím pádem zůstává v platnosti stanovený termín,“ uvedl hlavní organizátor Richard Beneš. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...