Dobrý večer, dnes je úterý 21.5.2024
svátek slaví Monika,
zítra Emil
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nohejbalový oddíl TJ Sokol I Prostějov provádí nábor mladých adeptů tohoto sportu do svých řad. Hlásit se mohou chlapci okolo deseti let věku, to znamená i o něco mladší nebo starší.

„Tréninky naší přípravky máme každý čtvrtek od 14.45 do 16.00 hodin v prostějovské sokolovně na Skálově náměstí. Moc rádi uvítáme každého kluka, který má rád fotbal nebo sport obecně a chtěl by se dobře naučit nohejbal,“ řekl Večerníku trenér Sokola I Richard Beneš.
Za uplynulých více než dvacet let už vychoval několik generací špičkových nohejbalistů, kteří v mládežnických kategoriích posbírali desítky medailí z republikových soutěží včetně řady českých mistrovských titulů. A ti úplně nejlepší to dotáhli až do juniorské reprezentace naší země, pro kterou vybojovali zlata na světových šampionátech!
Mužský tým TJ navíc už pět sezón působí v 1. lize družstev ČR (druhé nejvyšší tuzemské soutěži), kde předloni i letos dokázal vybojovat dva bronzy. „Momentálně máme v přípravce čtyři nebo pět chlapců a taky jednu dívku, případní další zájemci mohou kterýkoliv čtvrtek odpoledne naskočit. Stačí přijít do sokolovny a přihlásit se.
S radostí je zařadíme do naší party, aby se nejprve naučili nohejbalové základy a postupně i další fígle tohoto krásného, v Česku hojně rozšířeného sportu s dlouhou tradicí,“ doplnil Beneš.  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...