Příjemnou noc, dnes je úterý 23.7.2024
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 jestrabi_sponzorDlouho pracovalo vedení hokejového oddílu LHK Jestřábi Prostějov na přivedení nového hlavního partnera do svého sponzorského poolu. V uplynulém týdnu konečně došlo k podpisu kontraktu a mohla tak být oficiálně oznámena totožnost firmy, jež bude divácky nejnavštěvovanější sport v našem městě finančně podporovat.

Jedná se o firmu PV recykling s.r.o., zabývající se výkupem kovů a autovraků, demontáží vyřazených technologií, zařízení i ocelových budov. „Už většinu minulé sezony jsme pracovali na přivedení tohoto sponzora a jsem pochopitelně moc rád, že jednání dospěla ke zdárnému konci. PV recykling významně přispěje k pokrytí klubového rozpočtu na nejbližší dva ročníky,“ řekl Večerníku předseda Jestřábů Michal Tomiga.

Dobrou zprávu měl také ohledně zatím jediné letní posily, útočníka Pavla Handla. „S hráčem samotným i s jeho mateřským oddílem HC Uničov už jsme domluveni na podmínkách ročního hostování Pavla u nás. V nejbližších dnech mám v plánu zajet do Uničova a celou věc stvrdit podpisem,“ prozradil Tomiga.

Věrným fanouškům současně poslal uklidnění na téma permanentních vstupenek pro nadcházející sezonu. „Čekali jsme, až Karviná potvrdí svou účast v soutěži, k čemuž již došlo. Teď zase řešíme technické náležitosti, neboť bychom rádi zavedli nové permanentky s elektronickou kontrolou při vstupu jejich majitelů na zimní stadión. Každopádně je dáme do prodeje v dohledné době,“ ujistil Tomiga.

S šéfem LHK přineseme obsáhlý rozhovor coby součást hokejové přílohy, kterou chystáme před startem 2. ligy mužů, skupiny Východ 2012/13.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...