Příjemnou noc, dnes je úterý 23.7.2024
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 curik_jakubPouze v civilu zavítal v pátek večer na prostějovský zimní stadión hokejový útočník Jakub Čuřík. Ten jak známo, před časem zamířil na zkoušku do prvoligové Třebíče, která byla úspěšná. Tím pádem se oblíbený „Čuřa“ přišel rozloučit se svými dosavadními hráčskými parťáky.

„V Třebíči se mi moc líbí, první liga je první liga. Mám radost, že jsem během zkušebního období uspěl a mohl v Horácké Slávii uzavřít roční smlouvu. Těším se na působení ve vyšší soutěži, snad se tam dokážu prosadit,“ řekl Čuřík Večerníku.

Po přátelském duelu s Toruní byl vpuštěn do kabiny Jestřábů, kde se srdečně pozdravil se všemi, teď již bývalými, kumpány. Jakmile pak do šatny vkročil trenér Petr Zachar, hned na svého někdejšího svěřence halekal: „Vstup do téhle kabiny mají povolený jen hráči áčka a členové realizačního týmu, tak rychle padej ven!“

Samozřejmě žertoval, vzápětí už vážně popřál nejproduktivnějšímu borci LHK z minulého ročníku vše nejlepší do nového angažmá. „A totéž já přeju celému prostějovskému mančaftu. Ať se klukům v nové sezoně daří,“ pravil Jakub Čuřík na rozloučenou.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...