Dobré ráno, dnes je pondělí 17.6.2024
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

34 sebekV probíhající přípravě hokejistů LHK Prostějov se objevil Patrik Šebek! Tak se to na první pohled jevilo, když člověk zhlédnul některý z tréninků Jestřábů během uplynulého týdne, neboť jeden hráč skutečně vypadal jako šikovný útočník a někdejší plejer hanáckého týmu. Šlo ale pouze o úsměvný omyl.

„Patrik Šebek to opravdu není. Momentálně s námi trénují dva cizinci z Ruska a z Německa, přičemž jeden je Patrikovi docela podobný,“ vysvětlil hlavní trenér Petr Zachar. Zároveň upřesnil, že se v případě obou zahraničních borců nejedná ani o potenciální posily.

„Ty kluky osobně znám a vyhověl jsem jejich prosbě, jestli by se na tři týdny mohli zařadit do naší přípravy. Dopoledne chodí na led s mužským áčkem, protože starší kluci jsou v práci a není nás tolik, a odpoledne trénují s juniory,“ prozradil Zachar.

„Ten Rus strávil minulou sezonu v Kanadě a chystá se tam znovu, za což ho doma vyhodili z klubu. Neměl tudíž kde trénovat a protože se známe, zavolal mi a požádal, zda může aspoň nějaký čas makat v Prostějově. U toho Němce jde vyloženě o srdeční záležitost, známe se už šestnáct let a on chce být dobře nachystaný na německou soutěž, kde by teď mohl trénovat jen individuálně. Oba jsou pro naši přípravu příjemným zpestřením, je s nimi legrace. A oni to mají jako kurs cizího jazyka,“ smál se prostějovský kouč.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...