Příjemnou noc, dnes je středa 29.3.2023
svátek slaví Taťána,
zítra Arnošt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na dvou brankářích, osmi obráncích a šestnácti útočnících, tedy na dohromady šestadvaceti jménech se momentálně ustálil hráčský kádr hokejistů LHK Jestřábi Prostějov.

Dosud posledním přírůstkem se stal mladý jednadvacetiletý forvard Josef Podlaha, kterého vedení hanáckého klubu dopsalo na soupisku začátkem minulého týdne. „V létě byl u nás na zkoušce, během přáteláků vypadal solidně. Proto jsme ho teď vzali pro případ, že by ze sestavy najednou vypadlo víc kluků ze zdravotních důvodů,“ vysvětlil kouč Jestřábů Jiří Šejba angažování urostlého odchovance HC Olomouc, jenž v této sezóně nastupuje za druholigový Hodonín.
Jaké další změny ve složení jestřábí letky se dají v dohledné době očekávat? „Žádné. Sami vidíte, jaká je doba a co všechno se děje. I vzhledem k tomu nepanuje nejen v hokeji ekonomicky lehká situace, peníze prostě nejsou. Takže budeme hrát s tím, co máme. A dál se případně uvidí,“ řekl Šejba Večerníku.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...