Příjemnou noc, dnes je neděle 19.5.2024
svátek slaví Ivo,
zítra Zbyšek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hlavním koučem Jestřábů je Jiří Šejba, jeho trenérským asistentem Ivo Peštuka. Tyhle dva muže společně na střídačce však během zápasů nyní neuvidíte. Místo Peštuky totiž do vyhrazeného území LHK míří v aktuální sezóně Jiří Vykoukal, klubový sportovní manažer. Zatímco ostřílený asistent sedává hned za střídačkou s poznámkovým blokem v ruce.

„Rozdělili jsme si to tak, že Ivo počítá úspěšnost buly i další statistické údaje, zatímco Jirka coby někdejší špičkový obránce má při zápasech na starost právě beky, kterým má hodně co říct. Já dohlížím na útočníky a všechno řídím,“ vysvětlil první lodivod Šejba.
Peštuka se prý vůbec nemusí cítit nějak odstrčený. „Během tréninků dostává hodně prostoru. A co se týče utkání, bez problémů jsme se shodli, že nevyužít znalostí Jirky Vykoukala by byla velká škoda. V dnešním hokeji je důležitý aspoň trochu širší realizační tým s dělbou práce i větším uplatněním asistentů, takhle se to v rámci možností snažíme dělat,“ doplnil k tématu Jiří Šejba.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...