Příjemnou noc, dnes je středa 1.12.2021
svátek slaví Iva,
zítra Blanka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V zájmu co nejvyšší divácké návštěvnosti přistoupilo vedení prostějovského hokejového klubu před úvodním zápasem Chance ligy 2020/21 na domácím kluzišti s Třebíčí k takovým technickým opatřením, jež odpovídala požadavkům ČSLH v návaznosti na hygienické normy české vlády při boji s koronavirem.

Konkrétně to znamenalo, že zimní stadion byl rozdělen na čtyři samostatné a oddělené sektory A, B, C, D, přičemž každý fanoušek si musel předem vybrat pouze jeden z těchto sektorů. Mezi nimi se totiž během střetnutí nesmělo přesouvat.
Do každého ze čtyř vchodů mohlo projít maximálně pět stovek příznivců, což dohromady dávalo hraniční kapacitu dvou tisíc diváků. Naplněna byla odhadem z více než poloviny, přesný oficiální údaj o návštěvnosti středečního duelu totiž chyběl.
„Přípravy nám daly dost práce, ale myslím, že jsme vše zvládli dobře,“ těšilo nového marketingového manažera LHK Jestřábi Václava Meidla. Leč na hromadných akcích teď nově platí úplně jiná pravidla, čímž si nejen oddíly ledního hokeje budou muset znovu lámat hlavu, co s tím? Od dnešního dne má být vše zase jinak... 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...