Příjemnou noc, dnes je neděle 19.5.2024
svátek slaví Ivo,
zítra Zbyšek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovská hokejová historie může napsat další jméno do kolonky „kapitán ‚A‘-týmu“. Stal se jím tentokrát Tomáš Kaut, jednatřicetiletý útočník, který na Hanou před touto sezónou dorazil z Kladna. Hráče si mezi sebou zvolil tým.

„Kluci měli nějaké sezení, vyříkali si to. A nakonec si zvolili, myslím, že správně,“ vyjádřil se k novému lídrovi trenér týmu Jiří Šejba. Zároveň také dodal, proč je podle něj právě Kaut dobrou volbou. „Má hodně zkušeností, i z extraligy. Dobře ho znám, měl jsem možnost s ním tři nebo čtyři roky pracovat. Je to slušný kluk, inteligentní, spolu rovněž dobře vycházíme,“ konstatoval dále Šejba. Asistenty jsou Lukáš Žálčík a David Bartoš.
Kaut se stal kapitánem po hráčích jako třeba Tomáš Nouza nebo Matouš Venkrbec, v minulosti to byl třeba legendární Lukáš Duba či Petr „Pupa“ Doseděl. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...