Dobrý večer, dnes je pondělí 27.5.2024
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jednadvacet hráčů do pole, gólman však zatím stále jediný. To je situace v týmu Jestřábů necelý měsíc před začátkem Chance ligy. Tým má aktuálně pravděpodobně hotový počet hráčů do pole, horší je to ale právě v brankovišti. Jestřábi, kteří se potýkají s nižším rozpočtem i se ztrátou spolupráce s některým extraligovým celkem, takže nyní stojí před rozhodnutím, kým na poslední chvíli brankoviště doplnit. Variant jim už přitom moc nezbývá a času už také ne.

Podle sportovního manažera klubu Jiřího Vykoukala je těžké někoho sehnat. „Vše se teprve uvidí. je to zkrátka náročnější. Rádi bychom jednoho brankáře na střídavé starty, ale zatím se nepovedlo nikoho sehnat,“ připustil Jiří Vykoukal. Přesto Jestřábi trénují s vícero brankáři. Branka naproti Ondřeji Bláhovi, nové brankářské jedničce Jestřábů, nezůstává opuštěná. „Trénují s námi Adam Wolf, dále Kryštof Rochla a Matěj Křupka,“ uvedl Jiří Vykoukal.
Některé zprávy hovořily o tom, že právě sparťan Wolf se už stal oficiálně brankářskou dvojkou týmu. Tuto informaci ale Vykoukal vyvrátil. „Není podepsaný, pořád ještě bojuje o místo v týmu. Kvůli karanténě, kterou nyní podstupuje tým, jsme ho ale moc v akci neviděli. Uvidí se tedy až během přípravných utkání,“ vyjádřil se sportovní manažer Jestřábů.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...