Dobré odpoledne, dnes je neděle 16.6.2024
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ostře začal tento týden pro hokejisty LHK Jestřábi Prostějov. V pondělí v 8 hodin měli hráči sraz s novým trenérem týmu, Jiřím Šejbou. Nezůstalo však jen u seznámení. Hned poté se totiž hráči vydali ze stadionu na ZŠ Jana Železného, kde je čekala pořádná dřina na zdejším běžeckém ovále. „Hráči chodí hodně do posilovny, jezdí na kole. Tam jde o tu dynamiku. Je tam pár hráčů, co běhali. Je ale potřeba, aby hráči měli nabitou baterku na tři třetiny. Ne odehrát dvacet minut, a pak jít s výkonem dolů,“ vyjádřil se těsně před startem letní přípravy Jiří Šejba. I pro něj byl pondělek o seznámení: hráče viděl poprvé, hlavně však předtím působil mezi lety 2013 a 2019 trenérsky v Polsku.

Už celý tento týden by ale jeho svěřenci měli dostávat do těla. „Je to takový seznamovací týden, jak pro nás, tak i pro kluky. Poté budou mít opět individuální přípravu až do pondělí 13.7.2020, kdy máme společný sraz na novou sezonu. Začneme trénovat na suchu a podle toho, kdy bude připravený led, tak začneme na ledě," popsal harmonogram začátku přípravného období kouč. Blíží se totiž i doba, kdy půjdou hráči na led. Na ten obvykle chodí koncem července nebo začátkem srpna.

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...