Dobré odpoledne, dnes je neděle 16.6.2024
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hodně pozdvižení způsobilo, když ostřílený útočník Tomáš Divíšek před necelým čtvrt rokem v Prostějově definitivně uzavíral svou vynikající dráhu aktivního hokejisty. Nyní už má jasno o budoucnost, stal se generálním manažerem klubu pražského HC Letňany.

Nejprve se s ním dojemně loučili jak celý klub LHK Jestřábi, tak přátelé, kamarádi i věrní fanoušci. Načež „Divoch“ zanedlouho obdržel poštou od vedení hanáckého oddílu předčasnou výpověď z končící smlouvy na základě zásahu vyšší „koronavirové“ moci. A to respektovaný borec jen složitě skousával.
Každopádně nyní už je Divíšek v pohodě a má jasno o své další budoucnosti v ledním sportu. Stal se totiž novým generálním manažerem účastníka krajského přeboru HC Letňany, s nímž má velmi odvážné plány. „Za rok tu určitě budeme mít druhou ligu a v horizontu několika let je naším cílem Chance liga. Což by tady byla pecka. Ano, zahrnuje to úpravy stadionu, ale s tím se počítá. Popřípadě máme v záloze ještě jinou variantu. Něco z naší koncepce bude trvat týdny, něco měsíce a něco roky. Ale věřím, že toho dosáhneme,“ říká vždy optimisticky naladěný exkapitán Jestřábů.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...