Dobré odpoledne, dnes je neděle 16.6.2024
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jedním ze sedmi hráčů, kterým dalo vedení hokejových Jestřábů v březnu po vypuknutí epidemie koronaviru předčasnou výpověď na základě zásahu vyšší moci, byl ostřílený útočník Tomáš Nouza. V Prostějově tedy své tříleté zdejší působení neprodlouží, ale jinde v Chance lize prý nadále hrát bude.

„Chvilku po sezóně jsem přemýšlel, jestli ještě budu pokračovat dál nebo ne. Skončili jsme, jak jsme skončili, a já jsem si řekl, že takhle kariéru uzavřít nechci. Od začátku jsem byl v kontaktu s jedním z trenérů. A vypadá to, že ještě určitě budu hrát,“ prozradil Nouza.
V rozhovoru pro portál hokej.cz se také ještě otevřeně vrátil k některým ožehavým tématům uplynulého ročníku. Například k celotýmovému snižování platů. „Nemyslím si, že je to správné řešení. Sezóna nebyla celkově povedená, ale s takhle razantními změnami nesouhlasím, ačkoliv jsme je teda všichni podepsali. Můj názor je, že motivovat hráče pokutami není správné,“ řekl sedmatřicetiletý forvard. Vyjádřil se též k prudce klesající divácké návštěvnosti. „Nebylo to nic příjemného, fanoušci byli nespokojení. Souhlasím, že každý divák, který si zaplatí za lístek, má právo být nespokojený. Ale týmu to určitě nepomohlo, protože potřebujete fandy. Potřebujete cítit, že vám věří, a to jsem v Prostějově úplně neviděl,“ pověděl Tomáš Nouza.
Je velmi pravděpodobné, že v příštím prvoligovém ročníku vyjede proti LHK jako soupeř. Za koho to bude?

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...