Příjemnou noc, dnes je úterý 23.7.2024
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak již Večerník jednou informoval, internetový portál www.hokej.cz stanovil pořadí sta nejlepších hokejistů v Chance lize mužů ČR 2019/20 podle mínění svých odborníků. Vítězem se stal českobudějovický obránce Pavel Pýcha, z LHK Jestřábi Prostějov se mezi TOP 100 dostala trojice produktivních borců.

Ve třetí desítce se umístili 22. Lukáš Žálčík a 24. Marek Račuk, na 59. pozici skončil další zkušený útočník Tomáš Nouza. Žádný další ptačí dravec už se neujal, co do počtu zástupců mezi touto pomyslnou elitou se prostějovský klub řadí téměř na prvoligový chvost. 

Nejlepší desítka konečného pořadí: 1. Pavel Pýcha (České Budějovice), 2. Lukáš Klimeš (Přerov), 3. Daniel Voženílek (Litoměřice), 4. Jakub Kotala (Havířov), 5. Roman Pšurný (Přerov), 6. Tomáš Šmerha (Slavia Praha), 7. Martin Kadlec (Litoměřice), 8. Dominik Pavlát (Chomutov), 9. Ondřej Slováček (Vsetín), 10. Miroslav Holec (České Budějovice).

Klubové zastoupení v TOP 100
20 České Budějovice
9 Přerov, Vsetín, Havířov
7 Chomutov
6 Litoměřice, Slavia Praha, Jihlava, Třebíč, Frýdek-Místek
5 Poruba
3 Prostějov, Benátky
2 Kadaň, Sokolov
1 Ústí nad Labem

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...