Dobré odpoledne, dnes je pondělí 29.5.2023
svátek slaví Maxmilián a Maxim,
zítra Ferdinand
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

kotasek martinTomu se říká novoroční vítr... Jak informovaly klubové stránky www.lhkjestrabi.cz, došlo uvnitř LHK Jestřábi Prostějov k personálním změnám. Posilu pak přivítala kabina "A"-mužstva.

Pátečním dnem 4.ledna přichází do klubu, jako náhrada za zraněného Zdenka Novosada, velezkušený Martin Kotásek. V říjnu již čtyřicetiletý útočník se vrací na Hanou formou hostování do konce sezony. Dres s jestřábem na hrudi ještě pod názvem HK zlínský odchovanec se zkušenostmi z extraligy i zahraničí oblékal v sezoně 2007-2008.

Od 1. ledna 2013 došlo ke změně i na postu hlavního trenéra juniorů, kam přichází Radomír Kužílek. I on má s působením v prostějovském hokeji (HC, HK) své zkušenosti. Nyní se v klubu potká se svým bratrem Martinem, jenž je asistentem u "áčka".

Dosavadní trenér juniorky Michal Janeček opustil tento post na základě okamžitého rozhodnutí vedení klubu a byl odvolán i jako sekretář klubu. Nyní bude působit jako trenér u 2. až 4. třídy. Prozatimním řízením sekretariátu LHK Jestřábi byli pověřeni Radomír Kužílek a Petr Zachar.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...