Dobré ráno, dnes je pondělí 17.6.2024
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

43 jestrabi_frydekTrochu netradičně, ve středu, se představili domácímu publiku prostějovští hokejisté. Na Hanou přijel ambiciózní Frýdek – Místek, který podobně jako Jestřábi úspěšně vstoupili do nové sezóny. Zápas tak sliboval zajímavou podívanou. Důvěru v bráně dostal opět Lukáš Vydržel, který v minulém utkání při své premiéře vychytal čisté konto.

I tentokrát se mohl se svými spoluhráči radovat z vítězství, které se zrodilo převážně v prostřední části zápasu. Hrdinou střetnutí se stal Zdeněk Novosad, který se postaral hned o tři přesné trefy do sítě soupeře a hlavně díky jeho brankám si Jestřábi připsali další cenné vítězství. V sobotu zajíždí prostějovští hokejisté do Karviné, odkud si budou zcela jistě chtít odvést co nejlepší výsledek.

 

LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 3. Novosad (Duba, Kolibár), 26. Černý (Zachar), 26. Novosad, 33. Novosad (Jedlička, Kumstát), 58. Šebek (Černý) - 18. Hrubý, 48. Štubňa (Teper), 53. Kudláček (Slovák Jiří, Kanko)

LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel - Jedlička, Kolibár, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkes - Novosad, Duba, Handl, Zachar, Šebek, Černý, Stráněl, Kryl, Berčák, Arnošt. Trenér: Petr Zachar.

HC Frýdek-Místek: Láníček - Ovšák, Kudláček, Měkýš, Teper, Štubňa, Hrubý, Slovák Petr, Kraft, Rozum, Krutil, Sluštík Jan, Sluštík Ondřej, Gogolka, Tomis, Kanko, Gajda, Kelner, Slovák Jiří. Trenér: Jan Vavrečka.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...