Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Omezení vyplývající z hrozící epidemie covid-19 sice mladé házenkáře TJ Sokol Centrum Haná na čas přibrzdila, tak jako všechny sportovce. Zastavit je však nemohla, hned po uvolnění vládních opatření se znovu vrhli do tréninků.

Pilnou práci z obnovené společné přípravy pak mohli zúročit na dvou červnových turnajích, kterých se zúčastnili. Nejprve bojovali mladší žáci Centra Haná na krajském klání v Litovli, kde porazili Senici na Hané, Uničov i Horku nad Moravou a remizovali s domácími. „Výsledky ale nebyly za dané situace tak důležité. Spíš jsme měli jasný cíl užít si každé utkání a po dlouhé zápasové pauze si pořádně zahrát, prostě bavit se házenou,“ zdůraznil jeden z trenérů David Jurečka.
O dva týdny později byl na programu druhý turnaj mladších žáků opět v Litovli, kam tentokrát vyrazil nově se rodící tým Sokola CH pro příští sezónu (ročníky narození 2008, 2009 a mladší). Omlazený tým se střetl s Velkou Bystřicí A, Žeravicemi, Velkou Bystřicí B a hostiteli, přičemž jednou remizoval a třikrát podlehl. „Zase jsme nijak neřešili výsledky. Důležité bylo, že si kluci zahráli, pro některé šlo o první zápasy na velkém hřišti. A aspoň jsme zjistili, na čem musíme přes léto zapracovat,“ připojil Jurečka.
Období těsně před letními prázdninami poté patřilo tradičním exhibičním duelům mezi malými hráči a jejich rodiči v rámci závěrečných červnových tréninků. Starší žáci se tímto přátelským způsobem rozešli s kolektivem rodinných příslušníků nerozhodně 17:17, mladší žáci své „stvořitele“ zdolali 19:15. „Každopádně si poslední tréninky všichni užili a společně se skvěle pobavili,“ doplnil Jurečka s úsměvem.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...