Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kromě atraktivního fotbalu v osmém kole I.A třídy Olomouckého KFS na sebe nedávno strhli pozornost fanoušci, kterých se do areálu dostalo jen několik, zbytek byl donucen utkání sledovat za plotem hřiště, kde se jich sešlo pár desítek. Během zápasu byli slyšet a v Určicích se rozhodli fanoušky také obsloužit, takže za nimi pravidelně chodila obsluha z restaurace na hřišti. Je otázkou, zda toto vládní rozhodnutí má nějaký význam, když se lidé stejně sejdou, jen tedy vedle areálu.

Těžká doba si žádá zoufalé činy, asi tak by se dal hodnotit zápas v Určicích. Na regionální derby by jistě zaznamenali nepochybně krásnou diváckou návštěvu. Bohužel opatření byla proti. „Bohužel jsme byli nuceni uzavřít areál. Není to vůbec ideální, my jsme museli uzavřít vstup, s fanoušky za plotem už nic neuděláme a chápeme, že se chtějí podívat na zápas,“ říkal hlavní pořadatel a sekretář Určic Petr Kouřil.
Jako absurdní situace to přišlo i trenérovi hostí Lukáši Koláčkovi. „Stojí to za zamyšlenou. Chápu vedení Určic, že k tomuto opatření muselo přistoupit. Na druhou stranu jsme všichni viděli, jak to stejně dopadlo. Myslím si, že i u našeho domácího zápasu to bude stejné. U nás nepustíme do areálu více jak padesát lidí, ale stejně diváci přijdou a budou buďto u kiosku, nebo za plotem, kde se na hřiště také dá dívat, jde o prostor mimo sportovní areál. Je to absurdní situace a chápu, že pandemie jede na velké vlně. Těžko se mi taková věc osobně hodnotí. Myslím si, že ve venkovním prostředí by si fanoušci zasloužili být, ale to je pouze můj osobní názor, nevím, jak se k tomu staví vedení klubu,“ prozradil kouč.
I přes veškerá opatření se ale oba dotázaní tehdy shodli na tom, že nejdůležitější věcí letošního ročníku je dohrání soutěže, jinak by mohly nastat pro fotbal opravdu krušné časy. To ještě netušili, že o pár dnů později přijde krutá a nemilosrdná stopka pro všechny...

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...