Dobré ráno, dnes je neděle 14.4.2024
svátek slaví Vincenc,
zítra Anastázie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šesté kolo Moravskoslezské divize žen pokračovalo v nastoleném trendu z kola předešlého. Regionální účastnice tak znovu skončily bez jediného bodu. Mostkovice se představily na půdě Uherského Brodu a domů odjely po porážce o tři branky. Ještě o gól více dostaly hráčky Držovic na půdě Vlkoše a zůstávají bez bodu. Protivanov měl tento víkend volno a týmy budou nyní čekat, zda se ještě na podzim mohou o reparáty pokusit.

Uherský Brod
Mostkovice
4:1 (2:0)
Branky: 4. Dufková, 42. Eliášová, 65. Adamíková, 77. Juřenčáková – 52. Kraváková. Rozhodčí: Králíček. Žluté karty: bez karet. Diváků: 0.
Sestava Mostkovic: Nováčková – Hejcmanová, Smičková, Vaverková, Štefková – B. Karafiátová, Kraváková, Mikulová, Vlková – Barešová, Harenčáková. Střídaly: T. Karafiátová, Kaňáková, Jančíková, Lisická, Holubová. Trenér: Ondřej Milar.
Pozápasové hodnocené trenéra Mostkovic Ondřeje Milara: „Na zápase jsem přímo nebyl, jelikož se zápas holek kryl se zápasem mužů. Ale dostával jsem pravidelné zprávy od svého asistenta Jaroslava Karafiáta. Holkám bohužel utekl začátek a konec první půle. Na začátku druhé se sice dostaly na dostřel, ale soupeřky pak ještě z brejkových situací přidaly další dvě branky a musíme se smířit z druhou porážkou v řadě.“

Vlkoš
Držovice
5:1 (2:0)
Branky: 23. a 88. Dohnálková, 36. Kovaříková, 53. Osičková, 78. Lipková – 86. Mekysková Rozhodčí: Julínek – Kukula, Riedl. Žluté karty: bez karet. Diváků: 0.
Sestava Držovic: Trubková – Neherová, Šogorová, Albertová, Králová – Augustinová, Malinková, Hubáčková, Heinzová – Mekysková, Kašparová. Střídaly: Valouchová, Klimešová. Trenér: Tomáš Jetel.
Pozápasové hodnocení trenéra Držovic Tomáše Jetela: „Ta situace je u nás nyní těžká. Celkově se mi to špatně hodnotí, momentálně hrajeme hlavně o co nejlepší výsledky, ale víme, že tu sestavu na to, abychom někoho v soutěži poráželi nemáme. Jsem nesmírně rád, že holky to nevzdávají a snaží se fotbalem hlavně bavit, což pro nás byl i takový cíl před sezónou. Holky bojují po celých devadesát minut každého zápasu za jakéhokoliv stavu, a i přes výsledky se snaží fotbalem hlavně bavit. Věřím, že to tak bude pokračovat i nadále. Na podzim jsme už ale dohráli podle mého názoru a do jara to snad bude zase o něco lepší.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...