Dobré ráno, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Páté kolo skupiny „B“ Moravskoslezské divize žen nepřineslo pro regionální mužstva nic pozitivního. V sobotním duelu se nepodařilo na bodové zisky navázat hráčkám z Protivanova. V Bezměrově na soupeřky ve druhé půli nestačily a zaznamenaly tak první porážku v letošní sezóně. V neděli dopoledne se nezadařilo ani Mostkovicím, které padly na domácí půdě s Vlkošem, trenéra Ondřeje Milara výkon hrubě nepotěšil. Držovice čekal v neděli odpoledne těžký protivník z Holešova a pro družinu trenéra Jetela to znamenalo krutou porážku.

Bezměrov
Protivanov
3:1 (0:0)
Branky: 50. Barnetová, 58. Pitnerová, 83. Dočkalová – 86. Šimeková. Rozhodčí: Vymětal. Žluté karty: bez karet. Diváků: 30.
Sestava Protivanova: Bartošková – Jarošová, Koledová, Niklová, Košíková – Smyčková, Průchová, Vybíralová, Brožovičová – Šimeková, Benešová. Střídaly: Abrahámová, Tempírová. Trenér: Bronislav Ptáčník.
Pozápasové hodnocení trenéra Protivanova Bronislava Ptáčníka:
„Tak máme za sebou první porážku. Jednou to muselo přijít. První půle byla velmi vyrovnaná a šancí na obou stranách bylo poskromnu. Soupeř z nás byl trošku zoufalý, nečekal, že budeme klást takový odpor. Ve druhé půli ale domácí hráčky přidaly a musím uznat, že byly lepší. My si také nějaké šance vytvořili, ale koncovka nám scházela. Soupeř tak zaslouženě vyhrál. Holkám ale děkuji za odvedený výkon, kdy nám některé stálice chyběly vinou zranění a voleb. I přes jedinou hráčku na střídání ale zápas odmakaly a prohrály se vztyčenou hlavou. Nemám jim moc co vytknout.“

Mostkovice
Vlkoš
2:3 (1:1)
Branky: 36. Karafiátová, 67. Barešová – 23. a 77. Dohnálková, 64. Polešovská. Rozhodčí: Slabý – Holinka, Zikl. Žluté karty: bez karet. Diváků: 35.
Sestava Mostkovic: Nováčková – Vaverková, Smičková, Hejcmanová, Jančíková – B. Karafiátová, Všetičková, Kraváková, Vlková – Barešová, Harenčáková. Střídaly: Štefková, Mikulová, Ošťádalová, T. Karafiátová, Ptáčníková, Lisická. Trenér: Ondřej Milar.
Pozápasové hodnocené trenéra Mostkovic Ondřeje Milara: „Dneska se to nehodnotí vůbec dobře. Prohrát můžeme, to se stává, ale nemůžeme předvést takový výkon, navíc v domácím prostředí. Nemůžu říct, že by za to mohla jen některá hráčka, žádná vyloženě neshořela, ale ani nezazářila. Byl to takový nemastný, neslaný výkon, který zkrátka na body stačit nemohl, zaslouženě jsme prohráli. Takový zápas bychom zkrátka měli vyhrát. Určitě se necítíme jako otloukánek soutěže a dnes jsme podle mě byli favoritem. Jediné pozitivum na dnešku vidím, že se alespoň pročistil vzduch v kabině, kde si hráčky vyřídily své věci, které v nich byly, mezi sebou si je vyříkaly.“

Držovice
Holešovské holky
0:15 (0:7)
Branky: 3. Jiroušková, 23., 49. a 88. Ševčíková, 25. Tiefenbachová, 27. a 33. Kotasová, 30. Řiháková, 44. a 85. Slezáčková, 50. Budajová vlastní, 65. a 70. Doleželová, 76. Škrabalová, 81. Křenková. Rozhodčí: Habermann – Weiser, Dömisch. Žluté karty: bez karet. Diváků: 49.
Sestava Držovic: Šogorová – Neherová, Mekysková, Klimešová, Kašparová, Zapletalová, Heinzová, Budajová, Zbořilová, Hubáčková, Valouchová, Malinková, Obíralová. Trenér: Tomáš Jetel.
Pozápasové hodnocení trenéra Držovic Tomáše Jetela:
Hodnocení trenéra se bohužel nepodařilo získat.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...