Dobrý podvečer, dnes je neděle 25.9.2022
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

A je to tady. Poprvé se situace kolem koronaviru promítla i do ligového programu 1.SK Prostějov. Zatímco úplně původně mělo hrát eskáčko tento týden dva zápasy, ve středu pohár a v neděli ligu, od úterního večera je všechno jinak. Kvůli hygieniky nařízené karanténě v týmu Vlašimi nestihnou Středočeši odehrát ani nedělní zápas 4. kola.

Přitom ještě v úterý dopoledne bylo eskáčko optimistické. „Řekl bych, že na devadesát procent se bude hrát,“ byl přesvědčen technický ředitel klubu Tomáš Čepa. Jenže do konce dne Ligová fotbalová asociace rozhodla, že zápas bude nutné odložit.
„Nedělní zápas mezi Vlašimí a Prostějovem musel být z důvodu probíhajícího hygienického šetření na straně domácího klubu odložen na neurčito. O náhradním termínu budeme informovat,“ informovala LFA a další den na svých stránkách rovněž samotný klub.
„Je to samozřejmě komplikace, hráči budou mít volný víkend jako v případě reprezentační přestávky. Zápas nahradíme tréninkovou jednotkou, ale to samozřejmě není ono,“ pokrčil rameny trenér eskáčka Pavel Šustr. Snaha o náhradní program tu samozřejmě byla. „Tipovali jsme potenciálního soupeře, který by na tom byl podobně jako my, jenže je to obtížné, týmy buď hrají nebo právě kvůli pokynům příslušné hygienické stanice hrát nemohou,“ doplnil na toto téma prostějovský kormidelník.
Podle posledních zpráv bude ve stejné situaci Chrudim, které se týká odložení dalšího zápasu pražského Vyšehradu. Ani jeho hráči zatím nejsou zdravotně natolik v pořádku, aby jim hygienici povolili hrát. 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...