Příjemnou noc, dnes je pondělí 11.12.2023
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: V minulém, koronavirem utnutém ročníku II. třídy mužů OFS Prostějov dominovali fotbalisté Sokola Vrahovice. V nedávno zahájené nové sezóně okresního přeboru však zatím vládnou jiné pořádky. Ve 2. kole soutěže 2020/21 favorita přemohli odhodlaní borci FC Ptení, kteří tím navázali na svůj úvodní triumf z Brodku u Prostějova. A nadšený nováček se tak senzačně usadil v čele průběžné tabulky!

Domácí se s tím nemazali, hned po čtyřech desítkách sekund tvrdě vypálil Lang ze dvaceti metrů vedle. Jinak ale začátek střetnutí patřil spíš hostům, kteří se prosazovali kombinačním pojetím a dostávali do zajímavých možností.

 

 

 

 

FC Ptení – Sokol Vrahovice 2:1 (1:1)
Branky: 31. Dospiva, 54. Novák – 21. Dvořák. Rozhodčí: Peřina – Zatloukal, Vičar. Žluté karty: 75. Šmída – 88. Dvořák. Diváci: 100.
Sestava Ptení: Grulich – Kohout, Novák, Hrabal, Lang – Šmída, Doležel, Nevrla, Koudelka, Holinka – Dospiva. Střídali (hokejovým způsobem): Procházka, Chlup, Kučera, Vyroubal. Trenér: František Vlach.
Sestava Vrahovic: Krč – Michalec, Prucek, Hanák, Vitásek – Petík, Marek, Kratochvíl, Němec – Dvořák, Studený. Střídali (hokejovým způsobem): Varga, Bukovec, Doležel. Trenér: David Mezuliánek.

 

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...