Dobré odpoledne, dnes je úterý 28.5.2024
svátek slaví Vilém,
zítra Maxmilián a Maxim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ofenzivního univerzála Jana Koudelku, který v prostějovském angažmá vyrostl v hned několika kluby sledovaného hráče, nakonec s největší pravděpodobností získá Brno. Za Zbrojovku už dokonce odehrál přípravné utkání, přestože kluby ještě nenašly definitivní shodu. Dle důvěryhodného zdroje Večerníku se jedná o jméno třetího hráče, který má ze Srbské zamířit za prostějovské nádraží. A jak jinak, licituje se také o peníze.

Osmadvacetiletý Koudelka dostane šanci vyzkoušet si nejvyšší soutěž, když si jej při svém návratu do Fortuna ligy vyhlédla brněnský nováček. „Ano, se šéfem Zbrojovky Bartoňkem jsme těsně před podpisem smlouvy, ale přestože některá média mají již přesun za definitivní, konečná dohoda na světě ještě není,“ prozradil Večerníku v sobotu navečer František Jura.
Koudelka byl na seznamu posil Zbrojovky už předminulý rok, kdy probíhala jednání po podzimní části 2018. Interes o oporu eskáčka projevovala toto léta například také Sigma Olomouc. „Honzovi to přejeme a chceme mu umožnit, aby si první ligu vyzkoušel. Je to pro něj možná poslední šance a on si ji zaslouží,“ předpokládá Jura, že jednání dopadnou dobře pro všechny strany. „Na zkoušku k nám zamířili David Jurásek a Martin Sedlák, jednáme ještě o třetím hráči, kde to zatím nedopadlo. A navíc oba brněnští kluci musí přesvědčit kouče,“ poznamenal Jura s tím, že ve hře jsou také finanční prostředky a dohoda o odstupném. „Dohodě se ale blížíme, ´Koudymu´ fakt nechceme bránit,“ zopakoval na adresu reprezentanta České republiky v malém fotbalu. S tímto účinkováním se nyní bude muset ofenzivní hračička rozloučit.

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...