Dobré odpoledne, dnes je neděle 16.6.2024
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přestože obě profesionální soutěže ještě nedopsaly poslední kapitoly aktuálního ročníku, na přestupovém trhu je už živo. A týká se to i prostějovského eskáčka, a to v kolonce ztrát. Do nejvyšší soutěže má totiž namířeno jeho ofenzivní klenot Jan Koudelka, který by měl od srpna oblékat dres sousední Sigmy Olomouc.

Souvislost to očividně má s koncem bývalého reprezentanta Václava Pilaře, kterému nebylo v Sigmě nabídnuto prodloužení smlouvy. Právě vzniklé vakuum v záložní řadě by měl šampion v malé kopané zaplnit.
„Zprávy sice prosakují, ale nic není dotaženo do konce, smlouva není podepsaná, takže se k tomu zatím opravdu nebudu vyjadřovat,“ komentoval avizovanou změnu sám Jan Koudelka.
Pokud tedy bude jednání dotaženo do zdárného konce, půjde pro eskáčko o poměrně výraznou ztrátu při předpokládaném konci dalších dlouholetých opor nejen v ofenzivě, ale celé ose mužstva. Rychlý ofenzivní hráč přišel do Prostějova poprvé v létě 2014 a byl u prvního postupu eskáčka do druhé ligy. Tu už ale nehrál a po angažmá v Blansku a rakouském Melku se na podzim 2017 vrátil na Moravu do třetiligového Vyškova. Od roku 2018 opět válí v Prostějově a vykopal si zde šanci nastoupit dokonce v nejvyšší domácí soutěži.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...