Dobré odpoledne, dnes je neděle 16.6.2024
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak jsme vás již v předchozích číslech informovali, v Přeboru OFS-II. třídy přibude do příští sezóny jedno mužstvo z důvodu sloučení Výšovic se Skalkou. Nyní ale není jisté, zda nová místa nebudou dvě. Podle informací redakce Večerníku se v Horním Štěpánově aktuálně jedná, co bude s příští sezónou u mužů. Podle našeho zdroje blízkého ke klubovému vedení to nevypadá nejlépe, ale dokud zbývá čas do podání přihlášek, nic se ještě nebalí.

Dalo se očekávat, že koronavirová krize fotbalům na okrese příliš nepomůže. V Horním Štěpánově to nyní pociťují na vlastní kůži. „Hráčů je tam v současnosti nedostatek, aby se sezóna dohrála i v případě některých absencí. Druhou skutečností je fakt, že drtivá většina sestavy už patří ke čtyřicátníkům a někteří se už moc do fotbalu nehrnou, s vedením se dál zatím nedomluvili. Doplnění z mládeže také není možné, protože fotbalová mládež ještě nedorostla až do mužské kategorie,“ prozradil Večerníku dobře informovaný zdroj, který si ale nepřál být jmenován.
S vedením klubu se nám dosud bohužel nepodařilo spojit. „Situace ale stále není ještě rozhodnutá,“ dodal zdroj.
Pro okresní přebor by to jistě znamenalo docela překvapivou zprávu a ztrátu jednoho z předních okresních mužstev. Přeci jen Horní Štěpánov se každým rokem držel v horních patrech tabulky, většinou se dokázal dostat i na bednu. O tom, zda se vedení podaří tato situace ustát a budou pokračovat i v příštím roce, bude jasné 25. června, kdy je poslední termín přihlášek do okresních soutěží.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...