Dobré odpoledne, dnes je pondělí 30.9.2024
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor

Pouze jednogólovým rozdílem skončilo měření sil předposledního se třetím týmem ženské moravskoslezské divize „B“. Držovice vyjely na horkou půdu zlínského soupeře, kde byl papírový favorit jasný. Nicméně náš regionální ženský tým umí překvapit, což už několikrát dokázal i minulou sezónu, a domácí se museli hodně natrápit, aby v závěru urvali těsné vítězství.

„My jsme zahráli jeden z nejlepších zápasů venku. Přijeli jsme sice jen ve dvanácti a nastoupili proti týmu, který bojuje o první příčky, ale odehráli jsme s ním vyrovnanou partii,“ nelámal nad svým týmem hůl trenér Držovic Tomáš Jetel. „Nastavil jsem obranější taktiku, kdy jsme zahustili střed hřiště a čekali na nějaké brejky. Soupeř byl samozřejmě lepší a dostal se také do vedení, ale v dobrém tempu jsme hráli i ve druhém poločase, což jsme korunovali gólem právě z brejku,“ dodává. Za Držovice se krásně trefila letošní posila z Mostkovic Soares. Nakonec však na vytouženou remízu nedosáhli kvůli vlastnímu gólu Gnipové. Bod jim tak utekl o osm minut. „Bohužel soupeř pár minut před koncem dal nešťastný gól na konečných 2:1, ale musím holky pochválit za skutečně dobrý výkon, který předvedly,“ prozradil Večerníku kouč.
Navázat na dobrý výkon mohou dívky z Držovic v neděli 21. října, kdy hostí doma soupeřky z Březnice.

Mostkovice - Mutěnice 1:3 (0:1)
Branky: 66. Lisická – 39. Jakubčíková, 63. Rozkydalová, 80. Svobodová. Rozhodčí: Páral – Zaltoukal, Kopecký. ŽK: bez karet. Diváků: 40.
Sestava Mostkovic: Nováčková – Kraváková, Všetičková, Štefková, Vlková – Jančíková, Šimková, Lisická, Ševcová – Karafiátová, Vaverková. Trenér: Robert Karafiát.

Zlín - Držovice 2:1 (1:0)
Branky: 40. Strachoňová, 83. Gnipová – 69. Soares. Rozhodčí: Mayer – Mravec, Janoš. Bez karet. Diváků: 30.
Sestava Držovic: Langerová – Gnipová, Valouchová, Jetelová, Neherová – Niklová, Frömmová, Soares, Kostíková – Malinková, Dorotovičová. Trenér: Tomáš Jetel.

Další výsledky 7. kola: Březnice - Uherský Brod 1:2 (1:2), Brumov - Vlkoš 8:0 (2:0).