Dobré odpoledne, dnes je pondělí 30.9.2024
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor

Na víkendovém rozvrhu také bylo desáté kolo Clean4you krajského přeboru, ve kterém Kralice přijely na horkou půdu béčka 1. HFK Olomouc. A našemu regionálnímu zástupci v této soutěži se zápas vůbec nepovedl, když schytal bůra. „Musíme rozebrat, co se stalo,“ potvrdil po zápase trenér Kralic David Kobylík.

Prvních deset minut nenaznačovalo, že by si měli kraličtí odvézt zpět tolik branek od soupeře. Hra byla vyrovnaná na obě strany a hosté předvedli několik atraktivních kombinací. Nicméně plán se začal sypat po čtvrthodině utkání, kdy se domácí poprvé trefili, prosadil se Fialka. O sedm minut později to už bylo o dvě branky, když se trefil Vlk a za stavu 2:0 se šlo do kabin. „Soupeř vyhrál zaslouženě. My jsme hráli, to co jsme si řekli, tak prvních deset minut. Poté jsme si mysleli, že to půjde samo, což nebyla pravda. Utkání jsme nezvládli, soupeř nám dal hodně branek, takže takto se krajská soutěž hrát nedá,“ zhodnotil výkon svého týmu trenér Kobylík.
Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení, i když skóre dvěma brankami zkorigovali Répal a Gábor. Ovšem to už za stavu 4:0 pro domácí. V 73. dovršil Fialka hattrick a zaokrouhlil tak konečné skóre na 5:2. „Nezbývá nám než se poučit, i když letos na podzim je to už poněkolikáté. Vysoká porážka, řekl bych až ostuda, domácí vyhráli zaslouženě. Nechápu, co se stalo po začátku zápasu. Nevím, kde se stala chyba, každopádně to byla hra nehodná dresu Kralic. Určitě se z toho vyvodí nějaké důsledky,“ prozradil lodivod Kralic. „Také nám chybělo několik hráčů, kteří jsou na hřišti vůdčí typy, Krobot byl vykartován, Neoral je zraněný od minulé sezóny a já jsem také nemohl nastoupit, takže absence byla výrazná,“ dodává.
Kralice si můžou spravit chuť už tento víkend, kdy na svém stadionu hostí Tatran Všechovice.

HFK Olomouc B - Kralice n. H.5:2 (2:0)
Branky: 16., 52. a 73. Fialka, 23. Vlk. 56. Holešinský – 62. Répal, 85. Gábor. Rozhodčí: Konečný – Sedláček, Kaňok. ŽK: 85. Vlk – 65. Troneček. Diváci: 49.
Sestava Kralic: Flajzar – Blahoušek, Hlačík, Petržela, Němčík (53. Troneček) – Halenka (34. Gábor), Přikryl, Nečas, Skalník (72. Vincourek) – Cibulka (76. Zapletal), Répal. Trenér: David Kobylík.

Další výsledky 10. kolo: Litovel – Lutín 1:3 (1:1), Dragon Petr – Los Tomáš, Skopalík Michal, Šoupal Vojtěch, Hněvotín – Zábřeh 1:2 (1:1), Hornich David – Hymr Jakub, Šincl Filip, Šternberk – Velké Losiny 3:1 (2:0), Tögel Jan, Kryl Pavel, Šuba Jan – Indra Tomáš, Želatovice – Opatovice 4:0 (3:0), 2x Čtvrtníček Tomáš, Dlouhý Lukáš, Zehnálek Robin, Černovír – Mohelnice 1:1 (1:1) PK: 2:4, Smrček Daniel – Fišara Jan, Medlov – Dolany 1:1 (1:0) PK: 4:2, Novák Filip – Vrána Tomáš, Všechovice – Jeseník 3:1 (1:1), 3x Hrabovský Erik – Bříza Adam