Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

1. kolo - neděle 12. srpna 2012 16:30

FASTAV Zlín B - Orlová (10:30), Sigma Olomouc B - Hulín (10:15), Uničov - Žďár n Sáz. (10:15), Rosice - Hlučín (10:15), Třinec - Zábřeh (sobota 11. srpna, 10:15), Břeclav - Baník Ostrava B (sobota 11. 8. 10:15), Kroměříž - Frýdek-Místek (sobota 11. 8. 16:30), Slovácko B - Prostějov (10:15)

2. kolo - neděle 19. srpna 2012 16:30

Orlová - Prostějov (16:30), Frýdek-Místek - Slovácko (sobota 18. srpna, 10:15), Baník Ostrava B – Kroměříž (10:15), Zábřeh – Břeclav (16:30), Hlučín - Třinec (sobota18. srpna, 16:30), Žďár n Sáz. – Rosice (16:30), Hulín - Uničov (sobota 18. srpna, 16:30), Zlín B - Sigma Olomouc B (10:30)

3. kolo - neděle 26. srpna 2012 16:30

Sigma Olomouc B - Orlová (10:15), Uničov - FASTAV Zlín B (10:15), Rosice - Hulín (sobota 25. srpna, 16:30), Třinec Žďár n Sáz. (sobota 25. srpna, 10:15), Břeclav - Hlučín (sobota 25. srpna, 16:30), Kroměříž - Zábřeh (sobota 25. srpna, 16:30), Slovácko B - Baník Ostrava B (10:15), Prostějov - Frýdek-Místek (sobota 25. srpna, 16:30)

4. kolo - neděle 2. září 2012 16:30

Orlová - Frýdek-Místek (16:30), Baník Ostrava B - Prostějov (10:15), Zábřeh - Slovácko (16:30), Hlučín - Kroměříž (sobota 1. září, 16:30), Žďár n Sáz.- Břeclav (16:30), Hulín - Třinec (sobota 1. září, 16:30), FASTAV Zlín B - Rosice (10:30), Sigma Olomouc B - Uničov (10:15)

5. kolo - neděle 9. srpna 2012 16:30

Uničov - Orlová (10:15), Rosice - Sigma Olomouc B ( sobota 8. září, 16:30), Třinec - FASTAV Zlín B (sobota 8. září, 10:15), Břeclav - Hulín (sobota 8. září, 16:30), Kroměříž - Žďár n Sáz. (sobota 8. září, 16:30), Slovácko B - Hlučín (10:15), Prostějov - Zábřeh (sobota 8. září, 16:30), Frýdek-Místek - Baník Ostrava B (sobota 8. září, 10:15)

6. kolo - neděle 16. září 2012 16:30

Orlová Baník Ostrava B (16:00), Zábřeh Frýdek - Místek (16:30), Hlučín - Prostějov (sobota 15. září, 16:30), Žďár n Sáz. - Slovácko B (16:30), Hulín - Kroměříž (sobota 15. září, 16:00), FASTAV Zlín B - Břeclav (10:30), Sigma Olomouc B Třinec (10:15), Uničov - Rosice (10:15)

PŘEDEHRÁVANÉ

15. kolo - středa 19. září 2012 17:00

Slovácko B - Orlová, Prostějov - Kroměříž, Frýdek-Místek - Břeclav (16:30), Baník Ostrava B - Třinec (16:00), Zábřeh - Rosice, Hlučín - Uničov, Žďár n Sáz. - Sigma Olomouc B (16:30), Hulín - FASTAV Zlín B (16:30)

7. kolo - neděle 23. září 2012 16:00

Rosice - Orlová (10:15), Třinec – Uničov (sobota 22. září, 10:15), Břeclav - Sigma Olomouc B (sobota 22. 9. 16:30), Kroměříž - FASTAV Zlín B (sobota 22. září, 16:00), Slovácko B - Hulín (10:15), Prostějov - Žďár n Sáz. (sobota 22. září, 16:00), Frýdek-Místek - Hlučín) sobota 22. září, 10:15), Baník Ostrava B - Zábřeh (10:15)

8. kolo - neděle 30. září 2012 15:30

Orlová - Zábřeh (15:00), Hlučín - Baník Ostrava B (sobota 29. září, 15:30), Žďár n. Sáz. - Frýdek-Místek (16:00), Hulín - Prostějov (sobota 29. září, 16:00), FASTAV Zlín B - Slovácko B (10:30), Sigma Olomouc B - Kroměříž (10:15), Uničov - Břeclav (10:15), Rosice - Třinec (16:00)

9. kolo - neděle 7. října 2012 15:00

Třinec - Orlová (sobota 6. října, 10:15), Břeclav - Rosice (sobota 6. října, 15:00), Kroměříž - Uničov (sobota 6. října, 15:30), Slovácko B - Sigma Olomouc B (10:15), Prostějov - FASTAV Zlín B (sobota 6. října, 15:00), Frýdek-Místek - Hulín (sobota 6. října, 10:15), Baník Ostrava B - Žďár n Sáz. (10:15), Zábřeh - Hlučín (15:30)

10. kolo - neděle 14. října 2012 15:00

Orlová - Hlučín, Žďár n Sáz. - Zábřeh, Hulín - Baník Ostrava B (sobota 13. října, 15:00), FASTAV Zlín B - Frýdek-Místek (10:30), Sigma Olomouc B - Prostějov (10:15), Uničov - Slovácko B (10:15), Rosice - Kroměříž (sobota 13. října, 15:00), Třinec - Břeclav (sobota 13. října, 10:15)

11. kolo - neděle 21. října 2012 14:30

Břeclav - Orlová (sobota 20. října, 14:30), Kroměříž - Třinec (sobota 20. října,15:00), Slovácko B - Rosice (10:15), Prostějov - Uničov (sobota 20. října,14:30), Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B (sobota 20. října, 10:15), Baník Ostrava B - FASTAV Zlín B (10:15), Zábřeh - Hulín (15:00), Hlučín - Žďár n Sáz. (sobota 20. října, 14:30)

12. kolo - neděle 28. října 2012 14:00

Orlová - Žďár n Sáz. (14:30), Hulín - Hlučín (sobota 27. října, 14:30), FASTAV Zlín B - Zábřeh (10:30), Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B (10:15), Uničov - Frýdek-Místek (10:15), Rosice - Prostějov (14:30), Třinec - Slovácko B (sobota 27. října, 10:15), Břeclav - Kroměříž (sobota 27. října, 14:00)

13. kolo - neděle 4. listopadu 2012 14:00

Kroměříž - Orlová (sobota 3. listopadu, 14:00), Slovácko B - Břeclav (10:15), Prostějov - Třinec (sobota 3. listopadu, 14:00), Frýdek-Místek - Rosice (sobota 3. listopadu,10:15), Baník Ostrava B - Uničov (10:15), Zábřeh - Sigma Olomouc B, Hlučín - FASTAV Zlín B (sobota 3. listopadu,14:00), Žďár n Sáz. - Hulín

14. kolo - neděle 11. listopadu 2012 14:00

Orlová - Hulín, FASTAV Zlín B - Žďár n Sáz. (10:30), Sigma Olomouc B - Hlučín (10:15), Uničov - Zábřeh (10:15), Rosice - Baník Ostrava B (10:15) , Třinec - Frýdek-Místek (sobota 10. listopadu, 10:15), Břeclav - Prostějov (sobota 10. listopadu, 14:00), Kroměříž - Slovácko B (sobota 10. listopadu, 14:00)

16. kolo - neděle 18. listopadu 2012 13:30

Orlová - FASTAV Zlín B (sobota 17. listopadu, 13:30), Hulín - Sigma Olomouc B (sobota 17. listopadu, 13:30), Žďár n Sáz. - Uničov (sobota 17. listopadu, 13:30), Hlučín - Rosice (sobota 17. listopadu, 13:30), Zábřeh - Třinec, Baník Ostrava B - Břeclav (10:15), Frýdek-Místek - Kroměříž (sobota 17. listopadu, 10:15), Prostějov - Slovácko B (sobota 17. listopadu, 13:30)

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...