Příjemnou noc, dnes je úterý 25.6.2024
svátek slaví Ivan,
zítra Adriana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Podruhé v poměrně krátké době vyrazila mládežnická reprezentace České republiky v boxu na polské území za kvalitní mezinárodní konfrontací. O druhém říjnovém víkendu se u našich severních sousedů konal velký turnaj všech věkových kategorií od školní mládeže po juniorskou – a součástí výpravy ČR bylo i několik zástupců Prostějova.

Dívčí část tuzemského nároďáku vede jako hlavní kouč Martin Klíč, současně vedoucí trenér mládeže v oddílu BC DTJ Prostějov. A ve Štětíně dovedl k triumfu dvě svěřenkyně: Kristýnu Václavíkovou z SK Prostějov a Claudii Tóthovou z Dukly Olomouc.
Za klub BC DTJ PV nastoupili v silné zahraniční konkurenci Markus Šándor, Dorian Kropog (oba školní mládež) a Vladimír Skalský (junior). Prvně dva jmenovaní přitom dokázali ovládnout své váhové kategorie a přivézt domů zlaté medaile. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...