Příjemnou noc, dnes je pátek 27.5.2022
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Před dvěma lety se v areálu DTJ Prostějov v Krasické ulici konalo premiérové Mistrovství republiky UNITOP v boxu. Letos se tento rohovnický šampionát nejlepších policistů vyznávajících tradiční bojový sport do místní boxárny vrátí, a to v pátek 4. září.

„Akce je otevřena všem policistům a občanským zaměstnancům Policie ČR i Ministerstva vnitra. Zápolit se bude ve váhových kategoriích do 71, 75, 81, 86, 91, 95 a nad 95 kilogramů,“ stojí v oficiální pozvánce na rychle se blížící klání. Přihlášky lze zasílat do 24. srpna na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Na organizaci se budou významně podílet členové oddílu BC DTJ Prostějov, domácí navíc vyšlou přímo do bitev i řadu svých želízek v ohni. A Večerník z celého klání přinese podrobnou reportáž.
Hned v sobotu 12. září se pak v Prostějově uskuteční další významná akce rohovníků. Půjde o 4. ročník Hanáckého hodového boxu, v rámci kterého proběhne nejprve druhé kolo Oblastní soutěže Jihomoravské oblasti všech věkových kategorií a následně muži BC DTJ vstoupí do extraligy družstev ČR 2020/21 zahajovacím duelem doma proti Plzni! O těchto chystaných lákadlech napíšeme více v příštím vydání Večerníku. 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...