Příjemnou noc, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Novým centrem českého národního výběru boxerských žen a juniorek se od letoška stal Prostějov se zázemím místního úspěšného oddílu BC DTJ. A právě v klubové boxárně, která je součástí areálu Dělnické tělocvičné jednoty PV v Krasické ulici (vedle aquaparku), proběhne od pátku 10. do neděle 12. července úvodní soustředění rohovnické reprezentace něžného pohlaví.

„Tenhle tréninkový kemp absolvuje větší počet boxerek z celé ČR, nejen reprezentantky. Z těch se některé omluvily kvůli dovoleným, ale přesto by celá akce měla mít z přípravného hlediska vysokou úroveň. O což nám přesně jde,“ řekl Večerníku nový hlavní kouč ženského nároďáku České republiky Martin Klíč, jinak šéftrenér prostějovské mládeže.
Mezi tuzemskou elitou tradičního bojového sportu nebudou na prvním srazu po koronavirové pauze chybět dvě zástupkyně domácího détéjéčka Pavlína Jančiová a Barbora Mahrová, obě věkem ještě juniorky. „Přijedou téměř všechny nejlepší současné Češky, k tomu jsme na sparingy pozvali také Slovenky a Rakušanky. Věřím, že společná práce bude stát za to nejen tentokrát, ale i při dalších soustředěních v budoucnu. Chceme postupně zlepšovat výkonnost děvčat,“ navázal Klíč.
Plánovaný program na 10. až 12. července odstartuje v pátek odpoledne přivítáním, na něž hned naváže zahajovací trénink. „V sobotu dopoledne mám pro holky nachystané testování jejich individuální připravenosti, poté jednu kratší jednotku a odpoledne další trénink s následnými zmíněnými sparingy. Kemp následně ukončíme v nedělním dopoledni závěrečnou přípravou a rozloučením,“ přiblížil Klíč.
Večerník bude u toho! (son)

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...