Dobré odpoledne, dnes je pátek 21.1.2022
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Žádné velké drama se nekonalo. Boxeři BC DTJ Prostějov neprohráli ani ve svém čtvrtém extraligovém utkání a v předehrávce červnového osmého kola nejvyšší domácí soutěže jasně předčili hosty z Plzně. Po úvodních čtyřech váhových kategoriích vedli domácí již 8:0, pak sice dovolili hostům čestný úspěch, avšak dvěma výhrami před časovým limitem dali jasně najevo, kdo je v sokolovně na Skálově náměstí pánem.

Slavnostní předehru obstaralo ověnčení nedávných mistrů republiky z rukou prvního náměstka Olomouckého kraje Aloise Mačáka, poté již přišla na řadu osmička duelů. Tedy vlastně sedmička, protože Miroslav Šerban neměl soupeře a zvítězil bez boje. Úspěšně si vedli rovněž kapitán Petr Novotný, další zlatí medailisté z Rakovníku Hamo Aperjan s Emilem Kocveldou, polský reprezentant Norbert Kalucza i nováček v prostějovském dresu a nedávný stříbrný medailista z domácího šampionátu David Hunanyan.

Výsledky:

BC DTJ Prostějov – Chimera Fighters Plzeň 12:4

do 56 kg: Norbert Kalucza – Ruslan Shakaldaev 3:0

do 60 kg: Hamo Aperjan – Jakub Chval 3:0

do 64 kg: Miroslav Šerban – Jan Korec 3:0 bez boje

do 69 kg: Emil Kocvelda – Jiří Štadler 3:0

do 75 kg: Vít Král – Michal Vodárek 0:3

do 81 kg: David Hunanyan – Tomáš Chmelík r.s.c. v 1. kole

do 91 kg: Petr Novotný – Lukáš Wacker r.s.c. ve 3. kole

nad 91 kg: Vasil Ducár – Pavel Šour 0:3

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...