Příjemnou noc, dnes je neděle 19.5.2024
svátek slaví Ivo,
zítra Zbyšek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

O služby pivota Viktora Vašáta přišli hodně rychle trenéři BK Olomoucko. Nadějný basketbalista, který měl v novém ročníku Kooperativa NBL dostat mnohem větší prostor, je na marodce a týmu bude chybět delší dobu.

„Viktor má problém s kolenem, je těžké odhadovat, jak dlouho bude chybět. Ale má mladé tělo, třeba léčení nebude až tak dlouhé. Musíme se smířit s realitou, nic jiného nám ani nezbývá, i když je to nepříjemné,“ konstatoval neradostně sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
S týmem se naopak připravuje šikovný Adam Klepač (na snímku). Bratr Erika, který již do Kooperativa NBL v hanáckém dresu naskočil, nastupoval v minulé sezoně v první lize. V průměru odehrál přes jednadvacet minut a dal téměř deset bodů v každém utkání. Teď se bude snažit udělat další výkonnostní krok. „Je šikovný. Mladé křídlo se zajímavými předpoklady. Jsme domluveni, že s námi bude trénovat, herní prostor bude zatím dostávat především v první lize, kde bude hostovat v Olomouci,“ řekl na adresu nové tváře Pekárek. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...